Skvelé bývanie za výbornú cenu

V porovnaní s konkurenčnými projektmi Vám ponúkame cenovo výhodnejšie bývanie. V praxi to znamená nižšiu hypotéku, menšiu mesačnú splátku alebo kratšiu dobu splácania. Navyše hypotéku za vás rád vybaví náš exkluzívny partner BROKER SERVICE GROUP. To znie fajn, nie?
Lorem Ipsum

Jednoduchá a prehľadná

Presne taká je cesta k novému bývaniu v projekte MIKO. Rozdelili sme ju pre vás do niekoľkých krokov.

financ-icon-1Na začiatku zaplatíte rezervačný poplatok 5 000 €.
financ-icon2Podpíšete zmluvu o budúcej kúpnej zmluve do 60 dní od podpisu RZ a následne zaplatíte 20% z kúpnej ceny.
financ-icon3A je tu kolaudácia! Zaplatíte 80% z kúpnej ceny z ktorej sa odráta rezervačný poplatok a môžete sa sťahovať.

Hypotéka bez zbytočných starostí

Financovanie vám zabezpečujeme v spolupráci s hypotekárnym centrom nášho exkluzívneho partnera spoločnosti BROKER SERVICE GROUP. Na jednom stretnutí získate prehľad o všetkých bankách, aktuálnych akciách, úrokových sadzbách, či samotných poplatkoch, ktorý pre Vás zabezpečíme bezplatne.

Hypotekárny špecialista spoločnosti BROKER SERVICE GROUP Vám poskytne komplexné informácie, skompletizuje všetky podklady potrebné k vybaveniu Vašej hypotéky, dosleduje celý schvaľovací proces a Vy pôjdete do banky už len na podpis samotných zmlúv.

Tradičné papierovačky, zdĺhavosť celého procesu pri vybavovaní hypotéky či návštevy niekoľkých bánk kvôli najvýhodnejšej ponuke – to všetko môžete nechať na nás.

Mgr. Katarína Fraňová
Seberíniho 1, 821 02 Bratislava
+421 903 930 593
kfranova@bsg.sk