Vaše nové bývanie v Trnave

Bytový komplex MIKO sa nachádza v lokalite Linčianska, pokojnom predmestí s výbornou dostupnosťou do mesta i mimo neho. Projekt je situovaný v pokojnej časti sídliska s dostatkom súkromia a priestoru pre život a oddych jeho obyvateľov.
Lorem Ipsum

Spoznajte MIKO

Projekt MIKO prináša do tejto časti mesta jedinečnú možnosť moderného bývania. V rámci dvoch 5 až 8 podlažných objektov rozdelených do štyroch vchodov ponúka celkovo 250 bytov s orientáciou na V-Z a JV-JZ. Súčasťou projektu je aj podzemné podlažie s dostatkom parkovacích miest. Vždy tak máte istotu, že budete mať kde zaparkovať. Tým sa však výhody projektu iba začínajú.

Na bývaní v MIKO je super aj…

MIKO_web_ikonky_cenaMIKO_web_ikonky_mouseover_cena

Nízka cena

Šetríme na cene, nie na kvalite. Až 25% – presne toľko môžete ušetriť pri kúpe bytu v projekte MIKO. Vďaka rozsiahlemu projektu vám môžeme ponúknuť kvalitné bývanie za skvelú cenu.

MIKO_web_ikonky_dostupnostMIKO_web_ikonky_mouseover_dostupnost

Dobrá dostupnosť

Pokojné prostredie blízkeho okolia projektu a výborné spojenie so všetkým dôležitým. Centrum, hlavné ťahy aj diaľnica. MIKO je skrátka situované tak, aby ste to nikam nemali ďaleko.

MIKO_web_ikonky_vybavenostMIKO_web_ikonky_mouseover_vybavenost

Občianska vybavenosť

Občiansku vybavenosť vám ponúkne už samotný bytový komplex a jeho nebytové priestory. Ďalšie veci ako školu, škôlku či obchody nájdete iba kúsok od projektu.

MIKO_web_ikonky_oddych a sportMIKO_web_ikonky_mouseover_oddych a sport

Oddych a šport

Vezmite deti von, zacvičte si na powerpark ihrisku alebo sa stretnite s priateľmi či susedmi – napríklad pri grilovaní. Detské ihrisko, powerpark aj grillpark sú súčasťou projektu MIKO.

MIKO_web_ikonky_zelenMIKO_web_ikonky_mouseover_zelen

Zeleň

Stavbou bytových objektov pre nás projekt nekončí. Plánujeme kultivovať aj okolie bytového komplexu MIKO a priniesť tak na miesto vášho nového bývania dostatok zelene.

MIKO_web_ikonky_bezpecnostMIKO_web_ikonky_mouseover_bezpecnost

Bezpečnosť

Bývanie v bytovom komplexe MIKO je nielen moderné, ale aj bezpečné. Štandardné riešenia ako oplotený areál a kamerový systém sú v prípade MIKO samozrejmosťou.

Objavte v MIKO priestor pre život

miesto stretnutia s priateľmi

Grillpark, ktorý je súčasťou projektu, vám ponúkne ideálny priestor na komunitné stretávanie sa so susedmi či známymi.

Miesto pre aktívny oddych

Ak máte radi pohyb alebo cvičíte, powerpark pre cvičenie s vlastnou váhou dokonale uspokojí vaše potreby.

Miesto pre detskú radosť

Hneď pred vaším novým bývaním nájdete moderne vybavené detské ihrisko, kde môžete tráviť príjemné chvíle so svojimi deťmi.

map2

Kedy sa môžete sťahovať?

timeline

Začiatok výstavby
September 2017
Hrubá stavba
Marec 2018
Kolaudácia
December 2018