Spoľahnite sa

Keď hľadáte vlastné bývanie, chcete, aby všetko prebehlo ako má. Bez zbytočných komplikácií a otáznikov. Realizátori s dlhoročnými skúsenosťami sú zárukou, že to tak bude.
Lorem Ipsum

isomont

Skúsený realizátor

Spoločnosť ISMONT, s.r.o. je modernou stavebnou spoločnosťou, ktorá stojí za realizáciou viacerých úspešných stavieb na Slovensku aj v zahraničí. Množstvo skúseností a vysoká odbornosť sú zárukou kvalitných a moderných riešení, ktoré pohotovo reagujú na požiadavky klienta i špecifiká konkrétneho projektu.

foto_realizator

Slovo investora

Po úspešnej realizácii bytového domu BOTTOVA v Trnave sme chceli aj naďalej prinášať nové bývanie pre Trnavčanov. Obohatení o skúsenosti z projektu BOTTOVA sme pripravili projekt MIKO ktorý rešpektuje nároky klientov na skladbu bytov ich veľkosť a dispozičné riešenia. Hlavným atribútom projektu je cenová dostupnosť ktorú sa nám darí poskytnúť na základe dlhoročných partnerstiev s dodávateľmi ako aj objemu realizovaných stavieb. Verím, že projekt MIKO splní Vaše očakávania na nové a moderné bývanie.

IVAN SLÍŽ – KONATEĽ ISMONT S.R.O.

Realizované projekty

Bytový dom bottova Trnava

Bytový dom Noemis Nitra

Greenvia Záhorská Bystrica

neo-big

Exkluzívny predajca

Projekty spoločnosti NeoReal sú odrazom skutočného nadšenia pre urbánny priestor a jeho architektonické riešenia. Najvyššou priroritou je pritom zodpovednosť voči všetkým zúčastneným stranám. Pretože realitný trh nie je iba o kúpe a predaji nehnuteľností, ale je komplexnou činnosťou, ktorá súvisí s dizajnom, architektúrou, stratégiou, investíciou, marketingom ale aj verejným záujmom.

foto_realiz

Slovo predajcu

Projekt bytového domu MIKO je odpoveďou na aktuálnu situáciu na realitnom trhu v meste Trnava. Ceny starých bytov sa vďaka lacným hypotékam (nízkej cene bankových peňazí) vyšplhali na úroveň novostavieb z čoho najviac profitujú samotní developeri a to zvýšením cien nových bytov. Našim cieľom bolo pripraviť projekt nových bytov, cenovo dostupný pre mladých ľudí a spĺňajúci požiadavky na moderné a kvalitné bývanie vo všetkých kategóriách.

MICHAL ŽITNÍK & ANDREJ MATYS – NEOREAL S.R.O.

Realizované projekty

Bytový dom bottova Trnava

Leonardo Trnava

Greenvia Záhorská Bystrica